• Dziecko

 • Rodzice

 • Na spacer

 • Kolekcje

 • Letnie inspiracje!

 • Prezenty

 • Nowości

 • Producenci

 • Promocje

 • Blog

 • Sprawdź wpisy naszych ekspertów!
  Ćwiczenia w połogu - kiedy zacząć? 0
  Ćwiczenia w połogu - kiedy zacząć?

  Młoda mama w szczególności, jeżeli przed, a nawet w tracie ciąży była aktywna, chciałaby jak najszybciej wrócić do treningów. Kiedy zacząć ćwiczenia by wrócić do szczupłej sylwetki?

  czytaj całość »
  Bezpieczne zabawki - co to znaczy? 0
  Bezpieczne zabawki - co to znaczy?

  Zabawki są tworzone przede wszystkim dla dzieci i mają dostarczać jak najwięcej wrażeń i odczuć. Równocześnie są tworzone z myślą o bezpieczeństwie. Jak połączyć wszystkie te cechy, aby zabawka jednocześnie była ciekawa i bezpieczna?

  czytaj całość »
  Rozwój mowy dziecka 0
  Rozwój mowy dziecka

  Mogłoby się wydawać na pozór, że mowa jest prostym i nieskomplikowanym zjawiskiem. Nic bardziej mylnego! Mowa jest czynnością złożoną. W jej tworzeniu bierze udział wiele narządów. Prawidłowy rozwój mowy uwarunkowany jest działaniem wielu mechanizmów w organizmie człowieka.

  czytaj całość »
  Idea błękitnego porodu 0
  Idea błękitnego porodu

  Jesteś w ciąży. Przed Tobą, co oczywiste, poród. Być może będzie to Twój pierwszy - a może któryś z kolei. Jedno jest pewne: masz w sobie sporo emocji związanych z tym tematem. Mam pomysł, jak pomóc przygotować się na to, co wkrótce się wydarzy! W dodatku jest to pomysł sprawdzony przeze mnie i wiele innych rodzących. Przed Tobą Błękitny Poród.

   

  czytaj całość »
  Zabawy z 9-miesięcznym dzieckiem 0
  Zabawki dla 9-miesięcznego dziecka

  Dziecko w wieku dziewięciu miesięcy ma już spore wymagania, jeżeli chodzi o zainteresowanie, jakim darzy je opiekun. Szkrab w tym wieku wymaga wiele uwagi i taki stan rzeczy potrwa jeszcze długi czas. Jest to wiek, kiedy rodzice decydują się na montaż szeregu różnorodnych zabezpieczeń – bramek na schody, osłon gniazdek, czy blokad szuflad. Czym zająć dziecko w wieku 9 miesięcy? Jakie zabawki są odpowiednie dla dziecka w tym wieku?

   

  czytaj całość »
  Dlaczego dziecko nie chce spać? Poznaj prawdopodobne przyczyny 0
  Dlaczego dziecko nie chce spać? Poznaj prawdopodobne przyczyny

  Kiedy ma się małe dziecko, jest kilka tematów, które dominują myślenie i niemal każdą rozmowę. Jednym z nich są kłopoty ze snem maluszka. Jest to problem, który jest bardzo męczący dla dziecka, jak i jego opiekunów, którzy najczęściej nie są w stanie zrekompensować tych nocnych strat w ciągu dnia. Żeby pomóc maluszkowi trzeba najpierw  poznać przyczyny takiego stanu rzeczy. Dlaczego niemowlę nie chce spać ? Poznaj prawdopodobne przyczyny...

  czytaj całość »
  Jak zorganizować baby shower? 0
  Jak zorganizować baby shower?

  Jednym z najlepszych prezentów, jakie przyjaciółki, czy najbliższa rodzina mogą podarować przyszłej mamie, jest organizacja baby shower. Jest to spotkanie z koleżankami oraz najbliższą rodziną w otoczeniu uroczych dekoracji nawiązujących do macierzyństwa. Wiadomo przecież, że młoda mama po porodzie nie będzie miała przez pewien okres czasu siły ani ochoty na wyjścia towarzyskie, dlatego warto dołożyć starań, by ta impreza dostarczyła jej pięknych wspomnień na czas połogu. Sprawdź, jak zorganizować imprezę baby shower.

  czytaj całość »
  Co potrafi 6 miesięczne dziecko? 0
  Co potrafi 6 miesięczne dziecko?
  Kontynuujemy serię wpisów "Co potrafi ... miesięczne dziecko", która powiększa się o kolejny miesiąc z życia dziecka. Szósty miesiąc życia dziecka, podobnie zresztą jak każdy z 5 poprzednich, to intensywny czas rozwoju, nauki i ćwiczenia zdobytych niedawno umiejętności. Dziecko, a właściwie niemowlak, potrafi coraz więcej, potrzebuje coraz więcej uwagi i zaczyna próbować nowych smaków. Zobacz co jeszcze potrafi 6 miesięczny maluch!
  czytaj całość »
  W co bawić się z sześciomiesięcznym dzieckiem? 0
  W co bawić się z sześciomiesięcznym dzieckiem?

  Pierwszy rok życia dziecka to czas szybkich i nieustających zmian, za którymi ciężko nadążyć. W tym okresie zmiany rozwojowe, jakie zachodzą w zachowaniu i potrzebach dziecka są zaskakująca. Warto jednak poświęcić czas i poznać potrzeby dziecka na każdym etapie jego rozwoju, po to, by zapewnić mu jak najlepsze warunki. W przyszłości to na pewno zaprocentuje, a czas spędzony ze szkrabem dodatkowo wzmocni łączącą go z rodzicem więź.

  czytaj całość »
  do góry
  projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl