• Promocje

 • Nowości

 • Dziecko

 • Rodzice

 • Na spacer

 • Kolekcje

 • Prezenty

 • Producenci

 • Blog

 • Sprawdź wpisy naszych ekspertów!
  Jedzenie i picie a mowa dziecka 0
  Jedzenie i picie a mowa dziecka

  Mowa niewątpliwie pełni bardzo ważną role w życiu każdego człowieka. Umożliwia kontakty międzyludzkie oraz komunikację swoich potrzeb i emocji. Warto dbać o jakość mowy już u najmłodszych dzieci, a z całą pewnością na dobrą jakość mowy ma wpływ przede wszystkim jedzenie i picie.

  czytaj całość »
  Gra memory co rozwija 0
  Gra memory co rozwija

  Gra memory to jedna z najprostszych, a przy tym najintensywniej stymulujących zabaw, którą można zaproponować dziecku. Nieskomplikowane zasady sprawiają, że stanowi propozycję dobrą dla maluchów, które ukończyły 2. rok życia. Co więcej, grę można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Poznajmy wszystkie zalety gry memory!

  czytaj całość »
  Co to jest hipnoporód? Poznaj zalety autohipnozy 0
  Co to jest hipnoporód? Poznaj zalety autohipnozy

  Czy da się rodzić łatwiej, bardziej świadomie i w mniejszym bólu? Tak - to możliwe dzięki stanowi autohipnozy, który polega na wprowadzeniu mózgu w trans umożliwiający jednocześnie głębokie skupienie na sytuacji oraz skuteczne rozluźnienie ciała.

  czytaj całość »
  Piersza lalka dla dziecka 0
  Piersza lalka dla dziecka

  Pierwsza lalka to zabawka o ogromnej wartości sentymentalnej i edukacyjnej. W niektórych rodzinach takie zabawki przekazuje się z pokolenia na pokolenie, co stanowi piękną i wartościową tradycję. Jaka powinna być pierwsza lalka dla niemowlaka?

  czytaj całość »
  Joga dla kobiet w ciąży. Czy warto? 0
  Joga dla kobiet w ciąży. Czy warto?

  Opowiadając krótko na powyższe pytanie: TAK!, zawsze TAK! Należy się jednak do tego odpowiedzialnie zabrać. Sprawdź porady naszej ekspertki od jogi metodą .

  czytaj całość »
  Ćwiczenia w połogu - kiedy zacząć? 0
  Ćwiczenia w połogu - kiedy zacząć?

  Młoda mama w szczególności, jeżeli przed, a nawet w tracie ciąży była aktywna, chciałaby jak najszybciej wrócić do treningów. Kiedy zacząć ćwiczenia by wrócić do szczupłej sylwetki?

  czytaj całość »
  Bezpieczne zabawki - co to znaczy? 0
  Bezpieczne zabawki - co to znaczy?

  Zabawki są tworzone przede wszystkim dla dzieci i mają dostarczać jak najwięcej wrażeń i odczuć. Równocześnie są tworzone z myślą o bezpieczeństwie. Jak połączyć wszystkie te cechy, aby zabawka jednocześnie była ciekawa i bezpieczna?

  czytaj całość »
  Rozwój mowy dziecka 0
  Rozwój mowy dziecka

  Mogłoby się wydawać na pozór, że mowa jest prostym i nieskomplikowanym zjawiskiem. Nic bardziej mylnego! Mowa jest czynnością złożoną. W jej tworzeniu bierze udział wiele narządów. Prawidłowy rozwój mowy uwarunkowany jest działaniem wielu mechanizmów w organizmie człowieka.

  czytaj całość »
  Idea błękitnego porodu 0
  Idea błękitnego porodu

  Jesteś w ciąży. Przed Tobą, co oczywiste, poród. Być może będzie to Twój pierwszy - a może któryś z kolei. Jedno jest pewne: masz w sobie sporo emocji związanych z tym tematem. Mam pomysł, jak pomóc przygotować się na to, co wkrótce się wydarzy! W dodatku jest to pomysł sprawdzony przeze mnie i wiele innych rodzących. Przed Tobą Błękitny Poród.

   

  czytaj całość »
  do góry
  projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium