Kliknij i sprawdź wpisy naszych ekspertów!
Dlaczego dziecko nie chce spać? Poznaj prawdopodobne przyczyny 0
Dlaczego dziecko nie chce spać? Poznaj prawdopodobne przyczyny

Kiedy ma się małe dziecko, jest kilka tematów, które dominują myślenie i niemal każdą rozmowę. Jednym z nich są kłopoty ze snem maluszka. Jest to problem, który jest bardzo męczący dla dziecka, jak i jego opiekunów, którzy najczęściej nie są w stanie zrekompensować tych nocnych strat w ciągu dnia. Żeby pomóc maluszkowi trzeba najpierw  poznać przyczyny takiego stanu rzeczy. Dlaczego niemowlę nie chce spać ? Poznaj prawdopodobne przyczyny...

czytaj całość »
Jak zorganizować baby shower? 0
Jak zorganizować baby shower?

Jednym z najlepszych prezentów, jakie przyjaciółki, czy najbliższa rodzina mogą podarować przyszłej mamie, jest organizacja baby shower. Jest to spotkanie z koleżankami oraz najbliższą rodziną w otoczeniu uroczych dekoracji nawiązujących do macierzyństwa. Wiadomo przecież, że młoda mama po porodzie nie będzie miała przez pewien okres czasu siły ani ochoty na wyjścia towarzyskie, dlatego warto dołożyć starań, by ta impreza dostarczyła jej pięknych wspomnień na czas połogu. Sprawdź, jak zorganizować imprezę baby shower.

czytaj całość »
Co potrafi 6 miesięczne dziecko? 0
Co potrafi 6 miesięczne dziecko?
Seria wpisów "Co potrafi ... miesięczne dziecko" powiększa się o kolejny miesiąc z życia dziecka. Szósty miesiąc życia dziecka, podobnie zresztą jak każdy z 5 poprzednich, to intensywny czas rozwoju, nauki i ćwiczenia zdobytych niedawno umiejętności. Dziecko, a właściwie niemowlak, potrafi coraz więcej, potrzebuje coraz więcej uwagi i zaczyna próbować nowych smaków. Zobacz co jeszcze potrafi 6 miesięczny maluch!
czytaj całość »
W co bawić się z sześciomiesięcznym dzieckiem? 0
W co bawić się z sześciomiesięcznym dzieckiem?

Pierwszy rok życia dziecka to czas szybkich i nieustających zmian, za którymi ciężko nadążyć. W tym okresie zmiany rozwojowe, jakie zachodzą w zachowaniu i potrzebach dziecka są zaskakująca. Warto jednak poświęcić czas i poznać potrzeby dziecka na każdym etapie jego rozwoju, po to, by zapewnić mu jak najlepsze warunki. W przyszłości to na pewno zaprocentuje, a czas spędzony ze szkrabem dodatkowo wzmocni łączącą go z rodzicem więź.

czytaj całość »
Dziecko budzi się w nocy z płaczem. Co robić? 0
Dziecko budzi się w nocy z płaczem. Co robić?

Twoje dziecko budzi się w nocy z płaczem? Sprawdź, jakie mogą być tego przyczyny! Nie lekceważ problemu, gdyż sen to jedna z najważniejszych czynności. Wpływa na prawidłowy rozwój. Jego prawidłowa długość i przebieg ma ogromne znaczenie dla dzieci.

czytaj całość »
Co potrafi 5 miesięczne dziecko? 0
Co potrafi 5 miesięczne dziecko?

Rozszerzamy serię wpisów "Co potrafi ... miesięczne dziecko" o pięciomiesięcznego malucha. Piąty miesiąc życia dziecka, podobnie zresztą jak 4 poprzednie, to intensywny czas nauki i doskonalenia nabytych już umiejętności. Dziecko, a właściwie niemowlak, potrafi coraz więcej z zakresu umiejętności ruchowych, jest coraz silniejsze i przybiera na masie. Sprawdź co jeszcze potrafi 5 miesięczne dziecko!

czytaj całość »
Czym są zabawki antystresowe i progresywne? 0
Czym są zabawki antystresowe i progresywne?

Dziecko boryka się z wieloma emocjami, których nie rozumie. Rolą rodzica jest zapewnienie dziecku takich  warunków, żeby maluch nauczył się radzić sobie zarówno z negatywnymi, jak i pozytywnymi uczuciami. Zadanie współczesnych rodziców w tym zakresie jest ułatwione, ponieważ na rynku dostępnych jest wiele produktów, które bywają w tym zakresie bardzo przydatne. Czym są zabawki antystresowe i progresywne?

czytaj całość »
Rozszerzanie diety niemowląt - schemat żywienia 1
Rozszerzanie diety niemowląt - schemat żywienia

Podczas wychowywania dziecka przed każdym rodzicem wiele kroków milowych i podejmowanie bardzo wielu trudnych decyzji, które wywierają wpływ na dalsze życie dziecka. Jedną z takich decyzji jest wprowadzenie w życie schematu żywienia niemowląt. Czym jest schemat żywienia dziecka? Jaki obowiązuje schemat żywienia 4 miesięcznego dziecka? Jaki schemat żywienia  6 miesięcznego dziecka powinien być przestrzegany?

czytaj całość »
Jak wybrać ubrania do karmienia piersią? 0
Jak wybrać ubrania do karmienia piersią?

Karmienie piersią to ważny czas dla każdej mamy. Dzięki temu maluch buduje swoją odporność, do tego podczas tych chwil wytwarza się niesamowita więź między noworodkiem a jego mamą. Karmienie piersią powinno być komfortowe dla dziecka jak i jego mamy, dlatego warto się zaopatrzyć w specjalną odzież, która znacznie to zadanie ułatwi. Jak wybrać ubrania do karmienia piersią? Czym się kierować?

czytaj całość »
Zabawy z 3 miesięcznym dzieckiem 0
Zabawy z 3 miesięcznym dzieckiem

Dziecko wymaga uwagi już od samego początku. Trzymiesięczne szkraby skracają drzemki w ciągu dnia, mają coraz większą potrzebę codziennej dawki aktywności i zainteresowania ze strony rodziców. Bardzo ważne jest jednak dopasowanie zabaw do wieku dziecka. Już w tym wieku można stymulować rozwój dziecka, jednocześnie spędzając wspólnie czas. Jakie zabawy z 3 miesięcznym dzieckiem można wprowadzić? Jakie zabawki dla 3 miesięcznego dziecka są odpowiednie?

czytaj całość »
ZAPISZ SIĘ I ODBIERZ 20 ZŁ NA ZAKUPY
Potwierdź subskrypcję newslettera klikając w link, który otrzymasz na adres e-mail
Zapisując się wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych osobowych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz wyrażam zgodę na otrzy­my­wa­nie in­for­ma­cji ​​​​​​​han­dlo­wych o wybranych produktach
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl