Promocje
Tamburyn drewniany Janod / Confetti
Tamburyn drewniany Janod / Confetti
49,00 zł 39,99 zł
szt.
Zestaw wyprawkowy całego ciała Eco Baby / Derma
Zestaw wyprawkowy całego ciała Eco Baby / Derma
99,99 zł 94,99 zł
szt.
Koc bambusowy miodowo-musztardowy 120x100 / Lullalove
Koc bambusowy miodowo-musztardowy 120x100 / Lullalove
189,00 zł 174,99 zł
szt.
Czkawka u noworodka: jak sobie z nią radzić? 0
Czkawka u noworodka: jak sobie z nią radzić?

Czkawka potrafi dopaść każdego. Nawet dorośli odczuwają dyskomfort i jak najszybciej pozbyłyby się tego krępującego odczucia. Noworodkom czkawka towarzyszy już od brzuszka mamy, gdzie maluszek może czkać. Kobiety w ciąży są w stanie wyczuć czkawkę noworodka. Czasami jest ona tak wyraźna, że siłą przypomina delikatne kopnięcia. Niestety tuż po urodzeniu czkawka nie odchodzi w zapomnienie. Noworodkom może przytrafiać się dość często. Co zrobić, gdy noworodka męczy uporczywa czkawka? Jakie są jej przyczyny? Czy to normalne zjawisko fizjologiczne czy może jest zwiastunem poważniejszych dolegliwość? Poznaj nasze sposoby na czkawkę u noworodka.

czytaj całość »
Prezent z okazji narodzin dziecka: oryginalne pomysły 1
Prezent z okazji narodzin dziecka

Nowy członek rodziny to ogromne wydarzenie nie tylko dla rodziców maluszka, ale również dla wszystkich dookoła. Dziewięć miesięcy oczekiwania i nareszcie to wielkie szczęście pojawia się na świecie i zmienia całkowicie życie rodziców. Radość i zmiana towarzyszy również najbliższemu otoczeniu noworodka. Najbliższe nam osoby chciałyby go jak najszybciej odwiedzić i razem z rodzicami cieszyć się tymi wyjątkowymi, jedynymi w swoim rodzaju, niepowtarzalnymi chwilami. Przy okazji pierwszych odwiedzin noworodka, pojawia się pytanie jaki prezent z okazji narodzin dziecka kupić? Prezent, który będzie służył noworodkowi w tych najważniejszych dla niego, pierwszych miesiącach życia.

czytaj całość »
Zalety kocyków bambusowych 2
Zalety kocyków bambusowych

Niezależnie od tego, czy dopiero przygotowujesz się na przyjście na świat maluszka, czy Twój skarb ma już kilka tygodni lub miesięcy, jednym z najpotrzebniejszych akcesoriów będą kocyki bambusowe. Świadomie używamy liczby mnogiej. Wiele mam nie wyobraża sobie wyprawki dla noworodka bez co najmniej kilku kocyków. Głównym powodem dla których kocyki bambusowe to must have każdego rodzica to wiele korzyści tych produktów dla dzieci. Skupiliśmy się na kilku najważniejszych zaletach kocyków bambusowych, a dokładniej materiału, z jakiego są wykonane, czyli bambusa, oraz zebraliśmy kilka najważniejszych zastosowań tych produktów o różnych porach roku. 

czytaj całość »
Pierwszy spacer z niemowlakiem. Co zabrać i jak się do niego przygotować? 2
Pierwszy spacer z niemowlakiem. Co zabrać na spacer z niemowlakiem? Jak przygotować się na spacer z niemowlakiem?

Spacer z niemowlakiem to dla niejednego rodzica duże wyzwanie. Pojawia się wiele pytań: co zabrać na pierwszy spacer noworodka? Jak dobrze przygotować się na ten i kolejne spacery? Pogoda za oknem dopisuje i szkoda nie wykorzystać jej do spaceru z maluszkiem. Co zrobić, żeby nic nas nie zaskoczyło? Z drugiej strony - jak ograniczyć listę rzeczy do zabrania do absolutnego minimum? Jest kilkanaście produktów i akcesoriów dla noworodków, które powinny znaleźć się w podręcznej kosmetyczce czy torbie do wózka podczas spaceru.

czytaj całość »
Zalety czytania niemowlakom 0
Zalety czytania niemowlakom

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) opublikowała nowe wytyczne dotyczące zdrowego wychowywania dzieci do 5 roku życia. Kolejny raz zwraca się uwagę na niekorzystny wpływa tabletów, komórek czy telewizora na rozwój dzieci. WHO określiła maksymalny czas korzystania z urządzeń przez dzieci w określonym wieku. Normy wielokrotnie przekraczają nasze realia. Warto się jednak z nimi zapoznać.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl