Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier Fedex) już od 289,00 zł.
Pierwszy spacer z niemowlakiem. Co zabrać na spacer z niemowlakiem? Jak przygotować się na spacer z niemowlakiem? 1
Pierwszy spacer z niemowlakiem. Co zabrać na spacer z niemowlakiem? Jak przygotować się na spacer z niemowlakiem?

Pierwszy spacer z niemowlakiem to dla nie jednego rodzica duże wyzwanie. Pojawia się wiele pytań. Co zabrać na spacer z takim maluszkiem? Jak dobrze przygotować się na pierwszy i kolejne spacery z niemowlakiem? Pogoda za oknem dopisuje i szkoda nie wykorzystać jej do spaceru z maluszkiem. Co zrobić żeby nic nas nie zaskoczyło? Z drugiej strony jak ograniczyć listę rzeczy do zabrania do absolutnego minimum? Jest kilkanaście produktów i akcesoriów dla noworodków, które powinny znaleźć się w podręcznej kosmetyczce czy torbie do wózka podczas spaceru.

czytaj całość »
Zalety czytania niemowlakom 0
Zalety czytania niemowlakom

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) opublikowała nowe wytyczne dotyczące zdrowego wychowywania dzieci do 5 roku życia. Kolejny raz zwraca się uwagę na niekorzystny wpływa tabletów, komórek czy telewizora na rozwój dzieci. WHO określiła maksymalny czas korzystania z urządzeń przez dzieci w określonym wieku. Normy wielokrotnie przekraczają nasze realia. Warto się jednak z nimi zapoznać.

czytaj całość »
Dlaczego biało-czarne książeczki kontrastowe są najlepsze dla niemowlaków? 0
Dlaczego biało-czarne książeczki kontrastowe są najlepsze dla niemowlaków?

Pewnie zauważyliście, że niemowlęta najbardziej interesują się książeczkami w kolorze białym i czarnym. Zdjęcia w tych kolorach przyciągają ich uwagę. Dlaczego tak się dzieje? Czy zabawa z niemowlakiem książeczkami kontrastowymi może przynieść jakieś inne korzyści oprócz dobrego humoru maluszka? Które książeczki kontrastowe będą najlepsze dla dzieci do 6 miesiąca życia?

czytaj całość »
Jaka butelka do karmienia noworodka? 0
Jaka butelka do karmienia noworodka?

Karmienie dziecka to jeden z najprzyjemniejszych i niezapomnianych momentów macierzyństwa. Bez względu na to czy karmimy naturalnie czy butelką dajemy dziecku to, co najważniejsze. Jego wdzięczność i spojrzenia w kierunku mamy są bezcenne. Wśród kobiet są zwolenniczki i przeciwniczki karmienia naturalnego. Każda mama jednak wie najlepiej, co jest dobre dla jej dziecka i nie powinna robić niczego wbrew sobie. Warunkiem koniecznym do tego, aby czerpać przyjemność z karmienia piersią jest wewnętrzne przekonanie o słuszności tego, co robi i bezwarunkowa chęć oraz potrzeba.

czytaj całość »
Mama Wie - Warsztaty i bezcenna wiedza dla kobiet w ciąży 0
Mama Wie - Warsztaty i bezcenna wiedza dla kobiet w ciąży

Będąc rodzicami wiemy ile jest w nas pytań, niepewności i troski o maluszka. Najwięcej informacji i wiedzy potrzebujemy w okresie ciąży. Chcemy przygotować się jak najlepiej na powitanie nowego członka rodziny. Poza tym czujemy odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale tez za kogoś innego. Kogoś malutkiego i zupełnie bezbronnego. Kogoś, kto nie poradzi sobie bez nas. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl