• Nowości

 • Dziecko

 • Zabawki

 • Prezenty

 • Na spacer

 • Rodzice

 • Wyprawki

 • 20 zł na zakupy

 • Promocje

 • OSTATNIE SZTUKI

 • Sprawdź wpisy naszych ekspertów!
  Produkty Moonie: pytania i odpowiedzi 0
  Produkty Moonie: pytania i odpowiedzi

  Dowiedź się najważniejszych informacji o produktach marki Moonie: Misiach i Króliczkach. Z artykułu dowiesz się jak działa ich mechanizm umieszczony w brzuszku, jak wykonać podstawową konfigurację, a także z jakich materiałów są wykonane i jak należy o nie dbać. Odpowiemy również na najczęściej zadawane pytania.

  czytaj całość »
  Dzień Babci Dzień Dziadka: pomysły na prezenty 0
  Dzień Babci Dzień Dziadka: pomysły na prezenty

  Dzień Babci i Dzień Dziadka, są obchodzone w Polsce 21 i 22 stycznia. To wyjątkowe, rodzinne święto i doskonała okazja, żeby wnuki pokazały babciom i dziadkom jak ważni są w ich życiu. Czy jest coś co bardziej ucieszy niż własnoręcznie wykonana praca plastyczna, laurka? Zerknij na nasze pomysły na ten wyjątkowy dzień!

  czytaj całość »
  Bajki świąteczne do czytania dla dzieci: nasze typy! 0
  Bajki świąteczne do czytania dla dzieci: nasze typy!

  Czytanie bajek podczas świąt Bożego Narodzenia to nie tylko zabawa, ale również ważny element rozwoju dziecka. W czasie, gdy szukamy sposobów na budowanie rodzinnej atmosfery i wzmacnianie więzi między bliskimi, czytanie bajek stanowi świetną okazję do spędzenia wspólnego czasu.

  czytaj całość »
  Mata edukacyjna od kiedy: wskazówki i porady 0
  Mata edukacyjna do kiedy: wskazówki i porady

  Czy zastanawiałeś się kiedy powinieneś zacząć używać maty edukacyjnej dla swojego dziecka? A może nie wiesz, jak długo powinieneś ją używać? W tym poście omówimy wszystko, co powinieneś wiedzieć na temat maty edukacyjnej. Dowiesz się, od jakiego wieku możesz zacząć używać maty edukacyjnej i ile czasu Twoje dziecko może na niej spędzać.

  czytaj całość »
  Krótkie wędzidełko języka a mowa dziecka 0
  Krótkie wędzidełko języka a mowa dziecka

  Krótkie wędzidełko języka to bardzo częsta diagnoza stawiana przez logopedów i neurologopedów. Ten pozornie błahy i często bagatelizowany problem może mieć ogromny wpływ na wiele funkcji w ludzkim organizmie.

  czytaj całość »
  Zabawki sensoryczne handmade: jak zrobić? 0
  Zabawki sensoryczne handmade: jak zrobić?

  Jak zrobić własną zabawkę sensoryczną dla dziecka? Wbrew pozorom można samodzielnie wykonać taką zabawkę z produktów i rzeczy dostępnych praktycznie w każdym domu. Sprawdź jak to zrobić i cieszyć się wspólną zabawą z dzieckiem.

  czytaj całość »
  Komplikacje podczas porodu okiem coacha okołoporodowego 0
  Komplikacje podczas porodu okiem coacha okołoporodowego

  Trudny poród, przebiegający z komplikacjami - każda z nas wolałaby go uniknąć. Jeśli wydaje ci się, że komplikacje porodowe są dziełem przypadku i "pecha"... Mam dla ciebie dobrą wiadomość. Jeśli dobrze przygotujesz się do porodu, możesz zmniejszyć szansę pojawienia się komplikacji.

  czytaj całość »
  Motoryka duża. Budowanie silnych fundamentów rozwoju dziecka. 0
  Motoryka duża. Budowanie silnych fundamentów rozwoju dziecka.

  We wczesnych latach życia dziecka rozwój motoryki dużej odgrywa kluczową rolę w tworzeniu silnych podstaw dla jego rozwoju i dobrego samopoczucia. Od raczkowania i chodzenia po bieganie i skakanie, umiejętności te nie tylko umożliwiają dzieciom poruszanie się w środowisku fizycznym, ale też wpływają na ich rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny.

  czytaj całość »
  Oddech w porodzie 0
  Oddech w porodzie

  Tlen jest nam niezbędny, dlatego musimy oddychać, żeby żyć. Jednak dla wielu z nas oddech jest czymś automatycznym, czego nie kontrolujemy. A gdybym ci powiedziała, że świadomy oddech może nie tylko przyspieszyć i ułatwić twój poród, ale i pomóc zmniejszyć ból - uwierzyłabyś?

  czytaj całość »
  Szkoła rodzenia. Czy naprawdę jej potrzebujesz? 0
  Szkoła rodzenia. Czy naprawdę jej potrzebujesz?

  Nie ma nic bardziej naturalnego w ciąży niż poród. To oczywiste, najczęstsze i najbardziej naturalne zakończenie tego okresu. Wydawałoby się, że szkoła rodzenia to strata czasu, bo czy można nauczyć się rodzić?

  czytaj całość »
  Kinesiotaping dla kobiet w ciąży i po porodzie 0
  Kinesiotaping dla kobiet w ciąży i po porodzie

  Ciąża to nie choroba - oczywiście współcześnie bardzo wiele kobiet nie rezygnuje z aktywności zawodowej aż do dnia porodu. Jednak w przypadku pojawiania się różnorodnych dolegliwości, możliwości pomocy ciężarnej są znacznie ograniczone. Kinesiotaping – co to jest?

  czytaj całość »
  Jedzenie i picie a mowa dziecka 0
  Jedzenie i picie a mowa dziecka

  Mowa niewątpliwie pełni bardzo ważną role w życiu każdego człowieka. Umożliwia kontakty międzyludzkie oraz komunikację swoich potrzeb i emocji. Warto dbać o jakość mowy już u najmłodszych dzieci, a z całą pewnością na dobrą jakość mowy ma wpływ przede wszystkim jedzenie i picie.

  czytaj całość »
  Gra memory co rozwija 0
  Gra memory co rozwija

  Gra memory to jedna z najprostszych, a przy tym najintensywniej stymulujących zabaw, którą można zaproponować dziecku. Nieskomplikowane zasady sprawiają, że stanowi propozycję dobrą dla maluchów, które ukończyły 2. rok życia. Co więcej, grę można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Poznajmy wszystkie zalety gry memory!

  czytaj całość »
  Co to jest hipnoporód? Poznaj zalety autohipnozy 0
  Co to jest hipnoporód? Poznaj zalety autohipnozy

  Czy da się rodzić łatwiej, bardziej świadomie i w mniejszym bólu? Tak - to możliwe dzięki stanowi autohipnozy, który polega na wprowadzeniu mózgu w trans umożliwiający jednocześnie głębokie skupienie na sytuacji oraz skuteczne rozluźnienie ciała.

  czytaj całość »
  Piersza lalka dla dziecka 0
  Piersza lalka dla dziecka

  Pierwsza lalka to zabawka o ogromnej wartości sentymentalnej i edukacyjnej. W niektórych rodzinach takie zabawki przekazuje się z pokolenia na pokolenie, co stanowi piękną i wartościową tradycję. Jaka powinna być pierwsza lalka dla niemowlaka?

  czytaj całość »
  Joga dla kobiet w ciąży. Czy warto? 0
  Joga dla kobiet w ciąży. Czy warto?

  Opowiadając krótko na powyższe pytanie: TAK!, zawsze TAK! Należy się jednak do tego odpowiedzialnie zabrać. Sprawdź porady naszej ekspertki od jogi metodą .

  czytaj całość »
  Ćwiczenia w połogu - kiedy zacząć? 0
  Ćwiczenia w połogu - kiedy zacząć?

  Młoda mama w szczególności, jeżeli przed, a nawet w tracie ciąży była aktywna, chciałaby jak najszybciej wrócić do treningów. Kiedy zacząć ćwiczenia by wrócić do szczupłej sylwetki?

  czytaj całość »
  Bezpieczne zabawki - co to znaczy? 0
  Bezpieczne zabawki - co to znaczy?

  Zabawki są tworzone przede wszystkim dla dzieci i mają dostarczać jak najwięcej wrażeń i odczuć. Równocześnie są tworzone z myślą o bezpieczeństwie. Jak połączyć wszystkie te cechy, aby zabawka jednocześnie była ciekawa i bezpieczna?

  czytaj całość »
  do góry
  projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl