Książeczki tradycyjne dla dzieciJednym z najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa są chwile spędzone z rodzicami przy wspólnym czytaniu i wymyślaniu nowych historii. Uwielbiają to wszystkie dzieci, ponieważ ich wyobraźnia nie ma końca. Aby ja rozwijać i kształtować niezbędne są książeczki dostosowane do wieku dziecka.

W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć książeczek tradycyjnych dla dzieci. Treść i forma wydania jest jednak bardzo nowoczesna. Wszystkie zostały napisane i wydane tak, aby pomagać w rozwoju zmysłów naszych dzieci. Pięknie zilustrowane książeczki pobudzają wyobraźnię maluchów, a historie w nich opisane uczą otaczającego świata.

Czytajmy dzieciom – książeczki dla dzieci to inwestycja w rozwój i wychowanie młodego człowieka

Z pewnością nie jest Wam obca teoria, że książeczki należy już czytać dzieciom będącym w łonie matki, a czytanie maluszkowi od pierwszych chwil życia rozwija zmysły, działa uspokajająco i relaksująco. Wraz z kolejnymi etapami rozwoju, pociecha zdobywa nowe umiejętności, a książeczki nadal powinny jej towarzyszyć. Dla prawidłowego rozwoju, kształtowania umiejętności i zdolności, dla pobudzania wyobraźni, w celach wychowawczych - książeczki dla dzieci to najlepsze co możemy dzieciom podarować, by mądrze wspierać ich rozwój.

Pamiętasz swoje najmilsze chwile z dzieciństwa? To Ty na kanapie z rodzicami, dziadkami wsłuchany w słowa i wpatrzony w kolorowe obrazki, które przenosiły Cię do magicznej krainy wyobraźni, pokazywały świat (ten bliski i ten bardzo odległy), uczyły odróżniać dobro od zła, śmiać się i wzruszać. Czy Twój maluszek nie zasługuje na podobne wspomnienia? To nie bajki w telewizorze, ale tradycyjne książeczki dla dzieci, są tym, czego potrzebują dzieci na każdym etapie rozwoju, by cieszyć się szczęśliwym dzieciństwem i czerpać z niego pełnymi garściami.

Jakie książeczki edukacyjne dla dzieci warto wybrać?

Podstawowa zasada - książeczki dla najmłodszych muszą być dostosowane do wieku i umiejętności dzieci. Dla maluszków: trwałe, z prostym przekazem słownym i obrazkowym dotyczącym najbliższego otoczenia. Kolejne, powinny wzbogacać świat dziecka o nowe elementy i tak kolejne, stopniowo poszerzać horyzonty. Na każdą książeczkę dla dziecka przychodzi właściwy czas, aż przychodzi ten moment, że dziecko samo dokona wyboru. Wystarczy tylko czytać maluchom od najwcześniejszych lat, by książki stały się najlepszymi przyjaciółmi młodego człowieka.

W Baby and Mam zadbaliśmy i o tę sferę życia najmłodszych. Zgromadziliśmy najciekawsze pozycje wydawnicze na rynku, by Wam i Waszym dzieciom dać wybór i mieć swój udział we wspieraniu rozwoju młodego pokolenia.

Sprawdź też książki pluszowe i książki do kąpieli dostępne w naszej ofercie.

A Kuku! Super Tata/ Wydawnictwo Babaryba A Kuku! Super Tata/ Wydawnictwo Babaryba
Producent: Babaryba
Cena: 26,90 zł
zobacz więcej
Album Maluszka / Wydawnictwo Wilga Album Maluszka / Wydawnictwo Wilga
Producent: Wilga
Cena: 29,99 zł
szt.
zobacz więcej
Biblioteczka CzuCzu Moje ciało Biblioteczka CzuCzu Moje ciało
Producent: CzuCzu
Cena: 11,90 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl