Termofory dla dzieciTermofor to jeden z tych produktów, który nam dorosłym kojarzy się z poprzednią epoką i brzydkimi gumowymi ogrzewaczami wypełnianymi wodą. Żaden rodzic nie zaryzykowałby dzisiaj zastosowania tego typu przedmiotu z przeznaczeniem dla dziecka. Współczesne termofory dla dzieci chociaż służą temu samemu celowi (rozgrzewają, rozluźniają mięsnie, łagodzą bóle), niewiele mają wspólnego z dawnymi ogrzewaczami. Są przede wszystkim bezpieczne w użyciu (nie ma ryzyka poparzenia gorącą wodą) i atrakcyjne wizualnie. Te, przeznaczone dla dzieci, nie budzą lęku, ponieważ termiczny wkład (solny lub np. wypełniony pestkami wiśni) mają dobrze zabezpieczony i schowany w pluszowym pokrowcu – zabawce. Co więcej, termofor dla niemowlaka może mieć postać zabawki sensorycznej, czyli oprócz podstawowej swojej funkcji pełnić rolę stymulatora zmysłów i wspierać rozwój maluszka.

Termofor – najlepszy sposób na niemowlęcą kolkę i nie tylko

Kolka niemowlęca to przypadłość, która dotyka spory odsetek maluchów. Jest uciążliwa zarówna dla dziecka jak i rodziców, którzy często nie są w stanie ulżyć dziecku w bólu. Okazuje się, że pomocny może być właśnie termofor. Ciepło wpływa bowiem rozluźniająco na mięśnie. Nie tylko ciepło działa kojąco, schłodzony wkład daje ulgę np. przy stłuczeniach. Ogrzewacz można wykorzystać jako dodatkowe źródło ciepła w czasie zimowych spacerów, czy włożyć pod kocyk, jeśli temperatura w pokoju, w którym śpi maluch wydaje się za niska. Termofor dla dzieci przyda się w trakcie przeziębienia (sami również możemy skorzystać z tej jego dobroczynnej funkcji, a także zastosować do okładów bolących mięśni i łagodzenia skurczów).

Termofoxy Lisek, a może super zabawka MR B Lullalove? W naszym sklepie internetowym zakupisz termofory dla dzieci w najlepszej jakości, atrakcyjnej i bezpiecznej formie. Dla ulgi w bólu, dla wspierania rozwoju, dla poczucia bezpieczeństwa - wykorzystaj zalety ogrzewacza dla dzieci.

W naszej ofercie posiadamy również wysokiej jakości smoczki do butelek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl