Karuzele do łóżeczkaKaruzele do łóżeczka to zwykle pierwsze zabawki, z jakimi ma styczność maluszek, który niedawno pojawił się na świecie. Bywają prezentem na baby shower, upominkiem przy pierwszej wizycie gości, podarunkiem z okazji chrzcin czy po prostu zakupiona wraz z dziecięcą wyprawką. Niewątpliwie jest zabawką atrakcyjną wizualnie. Dla niemowlaka interesująca w momencie, kiedy zacznie wyraźniej dostrzegać przedmioty i wodzić za nimi wzrokiem.

Kolorowe karuzele z pozytywką do łóżeczka

Zawieszana nad dziecięcym łóżeczkiem karuzela zwykle ze względów bezpieczeństwa ma tam swoje miejsce do 6 -7 miesiąca życia malucha. Mimo, że karuzele dziecięce do łóżeczka różnią się kształtem, kolorystyką, ilością zabawek czy materiałami, z jakiego zostały wykonane, to posiadają wspólny mianownik - wzbudzają zainteresowanie i wspierają rozwój maluchów. Przede wszystkim dostarczają zmysłom, bodźców i tym samym stymulują rozwój sensoryczny oraz wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową. Dodatkowo wyciszają, działają kojąco i usypiająco.

Jakie karuzele dla niemowląt do łóżeczka?

Bezpieczna, czyli wykonana z certyfikowanych materiałów. Z solidnym i stabilnym mocowaniem, by maluch nie ściągnął jej na siebie. Przyciągająca wzrok. Możemy zakupić modele z dodatkowym wyposażeniem. Karuzele nad łóżeczko z pozytywką czy projektorem dostarczą dodatkowych bodźców maluchowi. Dźwięk z pozytywki czy delikatna poświata obrazków wyświetlanych z projektora również podziała relaksująco. Do wyboru mamy wersje nakręcane lub zasilane bateriami. Od zasobności portfela zależy wybór modelu karuzeli nad łóżeczko.

W naszym sklepie internetowym Baby and Mam zadbaliśmy o to, by wszystkie karuzele do łóżeczka dla dziecka z naszej oferty spełniały wymogi bezpieczeństwa, były ciekawa i spełniały swoje zadania jak najlepiej. Wesołe gąski, morskie stworzenia, egzotyczne zwierzaki... Drewniana, a może plastikowa... Z pozytywką lub bez niej. Wybór należy do Ciebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl