• Nowości

 • Dziecko

 • Zabawki

 • Prezenty

 • Na spacer

 • Rodzice

 • Wyprawki

 • 5% na pierwsze zakupy

 • Promocje

 • OSTATNIE SZTUKI

 • Sprawdź wpisy naszych ekspertów!

  Szumisie: pytania i odpowiedzi

  0
  Szumisie: pytania i odpowiedzi

  Gdzie kupić misia Szumisia?

  Misia Szumisia kupisz w naszym sklepie Baby and Mam. Specjalnie dla Ciecie zapakujemy go na prezent. Możemy umieścić dedykację lub życzenia. Opcjonalnie możesz zamówić kartkę okolicznościową i otrzymać gotowy prezent na Baby Shower, z okazji narodzin dziecka lub na Chrzest Święty  

   

  Jak wyłączyć Szumisia?

  Aby wyłączyć lub włączyć Szumisia naciśnij, przytrzymaj przycisk przez 2 sekundy i puść. Aby zmienić szum kliknij szybko 2 razy.

   

  Jak używać misia Szumisia?

  Aby włączyć i wyłączyć naciśnij przycisk przez 2 sekundy i puść. Dźwięk będzie odtwarzany przez 30 minut. Aby zmienić dźwięk naciśnij podwójnie. Aby zmienić głośność naciśnij i przytrzymaj przycisk do osiągnięcia optymalnego poziomu. Szumiś posiadający funkcję czujnika snu może pracować non stop nawet przez 12h. Gdy dziecko poruszy się lub zacznie płakać, Szumiś uaktywni się automatycznie W wersji podstawowej Szumiś szumi przez 60 minut, a potem stopniowo wycisza szumienie.

   

  Czy Szumiś sam się wyłącza?

  Po 60 minutach od włączenia Szumiś szum powoli wycisza się i sam wyłącza a Miś Szumiś przechodzi w tryb czuwania. Kiedy Maluszek zaczyna się przebudzać, kręci się czy płacze, szum automatycznie włączy się na wybrany ostatnio dźwięk.

   

  Jak sterować Szumisiem?

  Urządzeniem steruje się ręcznie za pomocą przycisków.

   

  Czy Szumiś jest bezpieczny?

  Szumisie zostały stworzone z myślą o najmłodszym dzieciach i ich delikatnym słuchu. Dlatego korzystanie z nich jest w pełni bezpieczne. Urządzenie wytwarzające dźwięk jest zgodne z dyrektywą zabawkową 2009/48/WE

   

  Miś Szumiś Szumisie 

   

  Czy warto kupić misia Szumisia?

  Szumiś to najczęściej wybierany prezent dla noworodka z okazji narodzin, BabyShower, a nawet na Chrzest Święty. To idealna zabawka zarówno dla chłopca i dziewczynki. Sprawdzona marka zapewni doskonałą jakość na długie lata. Dodatkowo warto rozważyć zakup Szumisia jeśli dziecko ma problemy z zasypianiem. Dodatkowo najnowsza wersja Szumisia ma lampkę nocną, która dodatkowo uspokaja dziecko.

   

  Do jakiego wieku Szumisie?

  Szumisie mogą być używane od pierwszego dnia życia dziecka. Jako prezent wybierane są najczęściej od razu po urodzeniu aby móc służyć dłużej. Do kiedy dziecko będzie chciało przy Szumisiu zasypiać zależy już tylko od niego. Należy pamiętać, że nawet bez używania mechanizmu szumiącego Szumiś może być ulubioną przytulanką dla długie lata.

   

  Czy można prać Szumisia?

  Szumiś może być bezpiecznie prany w pralce w temperaturze 40 stopni (po wyjęciu mechanizmu szumiącego). Mechanizm szumiący nie jest wodoodporny

   

  Czy Szumisie działają?

  Szumiś może być wsparciem w wyciszeniu dziecka. Należy pamiętać aby poza włączeniem Szumisia stworzyć dziecku odpowiednie warunki do spania czy leżakowania. Należy też sprawdzić i ocenić, który szum działa na dziecko najbardziej uspokajająco. Nowe Szumisie mają wbudowaną lamkę nocną, która dodatkowo może wspomóc wyciszenie malucha.

   

  Jakie baterie do Szumisia?

  Zabawka do poprawnego działania wymaga 3 baterii AAA – baterie nie są dołączone do zabawki.

  Szumiś 5w1 ładowany jest za pomocą kabla USB – dołączony do zestawu

   

  Jakie szumy ma Szumiś 5w1

  Szumiś 5w1 ma 3 szumy: biały, fal morskich i szum z brzuszka mamy. Dodatkowo Szumiś odtwarza 3 melodie: dwie kołysanki w pięknej aranżacji i utwór Mozarta

   

  Jakie funkcje ma Szumiś 5w1

  Nowy Szumiś 5w1 ma 3 szumy: biały, fal morskich i szum z brzuszka mamy, 3 wyciszające melodie w tym utwór Mozarta, , z czujnik snu, 30 minut odtwarzania, wibracje przypominające bicie serca, lampkę w 2 kolorach rozświetlająca brzuszek misia. Ładowany jest na USB 

   

  Czy Szumiś może grać całą noc?

  Szumisie z mechanizmem posiadającym czujnik snu mogą być włączone aż na 12 godzin szumienia. Mechanizm podstawowy wycisza się po 60 minutach

   

  Co to jest Szumis?

  Szumisie to inaczej szumiące misie do zasypiania. Emitują kilka białych bądź różowych szumów pomagających dziecku się wyciszyć. Niektóre Szumisie mają wbudowaną lampkę nocną.

   

  Jak działa czujnik snu w Szumisie jak go włączyć?

  Czujnik snu to opcja w modelu premium MC01 oraz 5w1. W modelu premium włącza się automatycznie gdy mechanizm się wyciszy po 60 minutach. Po wyłączeniu się mechanizmu szumiącego Szumiś przechodzi w tryb czuwania. Włączy się ponownie, kiedy dziecko zacznie płakać lub wykryje hałas z otoczenia. W Szumisiach 5w1 aby włączyć czujnik snu uruchom odtwarzanie, wybierz utwór, a następnie przytrzymaj przez 3 sekundy prawy i lewy przycisk jednocześnie. Czujnik snu uruchomi urządzenie przy pierwszym wykrytym dźwięku. Po 30 minutach szumienia dźwięki zaczną się wyciszać. Jeśli dziecko zacznie się budzić lub w otoczeniu pojawi się hałas to Szumiś się włączy. Będzie szumiał przez kolejnych 30 minut.  Ten proces będzie się powtarzał przez 12 godzin lub do momentu wyłączenia modułu.

   

  Jak włączyć Cry sensor?

  W module 5w1 - aby aktywować lub dezaktywować funkcję CRYsensor przyciśnij i przytrzymaj prawy oraz lewy przycisk na module Szumisia jednocześnie przez ok. 3 sekundy.

   

  Którego Szumisia wybrać?

  Wybór Szumisia zależy od funkcji, jakie chcielibyśmy aby miał. Najwięcej funkcji mają nowe Szumisie 5w1 ponieważ poza szumami oraz kołysanką mają wbudowaną lampkę nocną. Dodatkowo ładowane są za pomocą kabla USB,  który dołączony się w zestawie. Większa inwestycja na początku pozwoli zaoszczędzić na wymiennych bateriach. Jest to też bardziej ekologiczne podejście.

  Komentarze do wpisu (0)

  do góry
  projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl