• Letnia wyprzedaż

 • Nowości

 • Dziecko

 • Zabawki

 • Prezenty

 • Na spacer

 • Rodzice

 • Wyprawki

 • 5% na pierwsze zakupy

 • Promocje

 • O nas

  …bo serce rodzica bije mocniej!

  Baby and Mam wybieraj świadomie

  Jestem Aneta, a Baby and Mam to moja przestrzeń, w której pokazuję świadome rodzicielstwo pełne radości oraz spokoju. Nie jestem tu sama. Poza fantastycznym zespołem osób, które codziennie współtworzą to miejsce, od początku jest Adrian. Wspólnie czerpiemy ogrom satysfakcji płynącej z codziennych, nawet małych, sukcesów.

  Narodziny dzieci zmieniły wiele aspektów naszego życia. Na pierwszym planie stanęła troska o te małe istoty. To co się nie zmieniło to nasze codzienne świadome wybory.

  Zawsze dbaliśmy o to, aby kupowane produkty były najwyższej jakości i gwarantowały bezpieczeństwo. Jeśli też tak masz to jesteś w odpowiednim miejscu. Zostań z nami na dłużej.

  Jaka jest nasza marka? Taka jak My.... świadoma i odpowiedzialna

  ŚWIADOMA tego, że musimy dbać nie tylko o nas, ale też nasze wspólne dziedzictwo. Zasoby natury są ograniczone. Kupując jakościowe produkty, które służą pokoleniom przyczyniasz się do zmniejszania ilości odpadów.

  ODPOWIEDZIALNA za jakość i bezpieczeństwo naszych produktów. Nic tu nie jest przypadkowe. Na potwierdzenie tego, nasze produkty posiadają certyfikaty oraz spełniają wszystkie unijne normy bezpieczeństwa. Więcej o nich przeczytasz na naszym blogu: Bezpieczne zabawki - co to znaczy? i Certyfikaty GOTS i OEKO TEX - dlaczego są tak ważne?

  LOKALNA - w pracy, jak w rodzinie – działamy zespołowo! Doceniamy lokalnych i krajowych producentów. Wiemy ile serca wkładają w swoją codzienną pracę. Często mamy wpływ na to co tworzą. Przekazujemy im Wasze sugestie i pomagamy być jeszcze doskonalszymi.

  eko Baby and Mam

  Prowadząc firmę myślimy o dziedzictwie, a nie tylko o przedmiotach. Dlaczego przyroda jest dla nas tak ważna?

  Mieszkamy w pięknej części kraju – na Podlasiu. Na wyciągnięcie ręki mamy jeziora, puszcze, lasy i świeże powietrze. Korzystamy, doceniamy i chcemy mieć swój wkład w to, aby przyszłe pokolenia mogły czerpać z natury tak jak my.

  kajaki Supraśl

  Za co doceniamy?

  za zapach lasu i świeżo skoszonej trawy, za widok żubrów na polanie, za unikalne okazy ptaków na rozlewiskach, za widoki z koryta rzeki, za rosę na stopach przy wschodzie słońca, za zachody słońca nad jeziorem, za grzyby w lesie i ciepły letni deszcz….

  podlaskie lasy

  Jak dbamy o EKOlogię?

  Tak jak możemy… Między innymi poprzez minimalizowanie ilości wykorzystywanego plastiku. Zanim produkty trafią w Twoje ręce, pakujemy je w opakowania nadające się do recyklingu. Nasze torby wysyłkowe powstały w 100% z recyklingowanego plastiku. Niemal wszystkie kartony zaklejamy taśmą papierową.

  jak pakujemy

  W pierwszej kolejności wykorzystujemy wypełniacze papierowe. Jeśli w Twojej paczce znajdzie się inny to wiedz, że wykorzystaliśmy to co sami otrzymaliśmy.

  Niekiedy ze względu na gabaryt paczki lub potrzebę wzmocnienia zabezpieczeń na czas transportu konieczne jest użycie innych materiałów. Ciągle myślimy, jak to wyeliminować, ale piszemy o tym wprost, bo uczciwość jest wartością naszego biznesu.

  Może się zdarzyć, że na Twoim kartonie znajdzie się taki znaczek. Oznacza to, że ponownie wykorzystaliśmy opakowanie, które do nas trafiło. Nie obrażaj się. Pomyśl jak możesz wykorzystać je kolejny raz.

  pieczątka wybieram świadomie

  Dziękuję, że jesteś w tym miejscu. Teraz możesz pobrać kolorowankę dla swojego Malucha…. A może dla siebie?

   

  WYBIERAJ ŚWIADOMIE

  do góry
  projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl