• Nowości

 • Dziecko

 • Zabawki

 • Prezenty

 • Na spacer

 • Rodzice

 • Wyprawki

 • 5% na pierwsze zakupy

 • Promocje

 • OSTATNIE SZTUKI

 • Regulamin zwrotów i reklamacji

  > Przy zamówieniu za kwotę powyżej 249 zł masz możliwość darmowego i wygodnego zwrotu do paczkomatu InPost.

  Usługa dostępna tylko przez stronę szybkie zwroty

  Szczegóły sprawdź tu: Szybkie zwroty z InPost

  > Dla zamówień za kwotę poniżej 249 zł masz możliwość wygodnego zwrotu w cenie 15,00 zł do paczkomatu InPost przez stronę szybkie zwroty. Pamiętaj, że nie płacisz za przesyłkę zwrotną z góry, ani przy paczkomacie. Opłatę za wysyłkę zwrotną potrącimy ze środków jakie zwracamy za odesłane zamówienie.

  > Jeśli chcesz skorzystać z usług innego przewoźnika i opłacić przesyłkę samodzielnie możesz to zrobić na stronie zgłoś zwrot

  Zwroty i reklamacje

  Odstąpienie od umowy

  Jeśli jesteś tzw. kupującym uprzywilejowanym, a więc:

  A) konsumentem

  albo

  B) osobą fizyczną, dla której umowa, jaką z nami zawarłeś, jest bezpośrednio związana z Twoją działalnością gospodarczą, ale nie ma dla Ciebie charakteru zawodowego

  - co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.

  Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: [email protected].

  Od umowy możesz odstąpić w terminie 14 dni.

  Bieg czternastodniowego terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się od objęcia towaru w posiadanie przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która obejmuje wiele towarów, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach - od objęcia w posiadanie ostatniego towaru, partii lub części.

  Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

  Zwracany towar zwróć do nas niezwłocznie na adres: ul. Św. Jerzego 49A lok. U1, 15-349 Białystok, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy.

  Dokonane przez Ciebie płatności zwrócimy Ci niezwłocznie na zasadach wskazanych w Regulaminie sklepu, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

  Jeśli nie zaproponowaliśmy, że sami odbierzemy od Ciebie towar – możemy wstrzymać się ze zwrotem otrzymanej od Ciebie płatności do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez Ciebie dowodu jego odesłania - w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

  Pamiętaj, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Ci m.in. w odniesieniu do umowy:

  • w której przedmiotem świadczenia jest towar nieprefabrykowany, wyprodukowany według Twojej specyfikacji lub służący zaspokojeniu Twoich zindywidualizowanych potrzeb;
  • w której przedmiotem świadczenia jest towar ulegający szybkiemu zepsuciu lub mający krótki termin przydatności do użycia;
  • w której przedmiotem świadczenia jest towar dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
  • w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

  Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie sklepu.

  Reklamacje

  Poniższe treści mają zastosowanie do tzw. kupującego uprzywilejowanego. Jeśli nim nie jesteś, zajrzyj do naszego Regulaminu sklepu, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat reklamacji.

  W przypadku gdy niewłaściwie zrealizujemy zawartą z Tobą umowę, masz prawo złożyć reklamację - najlepiej na adres e-mail: [email protected] lub drogą pocztową na adres ul. Zielna 31C, 15-339 Białystok.

  Co do zasady, ponosimy odpowiedzialność za brak zgodności towaru z umową, istniejący w chwili jego dostarczenia i ujawniony w ciągu dwóch lat od tej chwili.

  Na podstawie przepisów ustawy o prawach konsumenta możesz w takiej sytuacji żądać:

  a) wymiany towaru

  lub

  b) naprawy towaru.

  W niektórych przypadkach możesz też:

  a) odstąpić od umowy

  lub

  b) złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny

  - szczegóły w tym zakresie znajdziesz w naszym Regulaminie sklepu.

  do góry
  projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl