• Nowości

 • Dziecko

 • Zabawki

 • Prezenty

 • Na spacer

 • Rodzice

 • Wyprawki

 • 5% na pierwsze zakupy

 • Promocje

 • OSTATNIE SZTUKI

 • Komfort dziecka siedzącego w foteliku istotny jest nie tylko w przypadku długich, ale również tych najkrótszych podróży. Dużym problemem, który bardzo często wiąże się z jazdą w samochodzie, zwłaszcza w okresie letnim jest natomiast brak odpowiedniej cyrkulacji powietrza pomiędzy oparciem a skórą małego podróżnika. W konsekwencji dziecko poci się, co stanowi przyczynę dyskomfortu i zwiększa ryzyko zachorowania po wyjściu z auta. Warto więc wyposażyć się we wkładkę antypotową do fotelika, dobraną odpowiednio do rozmiaru siedziska. 

  Wkładka antypotowa do fotelika G1+ z wełny merino 9-25 kg Beżowa Simple Wool
  Wkładka antypotowa do fotelika G1+ z wełny merino 9-25 kg Beżowa Simple Wool
  Producent: Simple Wool
  Cena: 299,00 zł
  Wkładka antypotowa do fotelika G2+ z wełny merino 15-36 kg Czarna Simple Wool
  Wkładka antypotowa do fotelika G2+ z wełny merino 15-36 kg Czarna Simple Wool
  Producent: Simple Wool
  Cena: 299,00 zł
  Wkładka antypotowa do fotelika G1 z wełny merino 0-18 kg Fioletowa / Simple Wool
  Wkładka antypotowa do fotelika G1 z wełny merino 0-18 kg Fioletowa / Simple Wool
  Producent: Simple Wool
  Cena: 299,00 zł

  Czym jest wkładka antypotowa do fotelika?

  Wkładka antypotowa do fotelika to rodzaj wyprofilowanego pokrowca, którego rolą jest absorbcja wilgoci oraz zapewnienie odpowiedniego poziomu przewiewności. Wkładka chroni skórę dziecka przed przepoceniem, dbając o zachowanie optymalnej cyrkulacji powietrza. Wchłania także ewentualną wilgoć i nie dopuszcza jej do elementów fotelika, ukrytych pod pokrowcem. Produkty tego typu mogą dodatkowo chłodzić i/lub ogrzewać dziecko, dzięki czemu znajdują zastosowanie i latem, i zimą.

  Zalety wkładki antypotowej do fotelika samochodowego

  Najważniejszą funkcją wkładki  do fotelika antypotowej jest zabezpieczenie małego podróżnika przed przegrzaniem i nadmiernym poceniem się. Dzięki wkładce skóra dziecka oddycha, a jeśli w skrajnych warunkach zaczyna się pocić, to nadmiar wilgoci zostaje odprowadzony, co sprawia, że przy wyjściu z auta młody pasażer nie ma mokrych ubrań. Korzystanie z wkładek antypotowych do fotelików pozwala zminimalizować ryzyko zachorowania na skutek przewiania dziecka lub gwałtownego wychłodzenia podczas używania klimatyzacji. Istnieją także wkładki z wełny, które latem chronią skórę przed nadmiernym poceniem, a zimą ogrzewają, aby zapewnić podróżnikowi pełen komfort. Dodatkowo, produkty tego typu pełnią rolę ochronną dla tapicerki fotelika i jego elementów wewnętrznych. Są także łatwe w utrzymaniu - wystarczy uprać je w pralce.

  Opinie o wkładkach termoaktywnych do fotelika

  Wkładka termoaktywna lub potocznie zwana antypotową to niezwykle praktyczny dodatek, który cieszy się pozytywnymi opiniami rodziców. Zwiększając komfort podróży podczas każdej pory roku sprawia, że dzieci, które wcześniej płakały i marudziły w samochodzie, zaczynają lubić długie wycieczki w foteliku. Wkładka do fotelika dla noworodka pozwala małym podróżnikom na spokojny sen, a rodziców chroni przed stresem, jaki wiąże się z wyjęciem z auta spoconego dziecka podczas gorszej pogody. Dzięki wkładkom termoaktywnym do fotelika można bez obaw posadzić dziecko w siedzisku bez kurtki zimą czy jesienią - materiał ogrzeje ciało małego pasażera zanim rodzic nagrzeje wnętrze pojazdu. Warto pamiętać przy tym, że maluch nigdy nie powinien podróżować w grubym ubraniu, gdyż pasy bezpieczeństwa mogą nie spełniać swojej roli, kiedy znajdują się zbyt daleko od ciała swojego użytkownika. Problem spoconych plecków dziecka znajduje łatwe rozwiązanie w postaci odpowiednio dobranej wkładki antypotowej do fotelika samochodowego. Produkt warto wybierać w oparciu o jakość, czyli materiały nie tylko skuteczne w działaniu, ale też bezpieczne, czyli trudnopalne i opatrzone certyfikatami.

  POKAŻ WIĘCEJ

  do góry
  projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl