Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier Fedex) już od 289,00 zł.

Mama Wie - Warsztaty i bezcenna wiedza dla kobiet w ciąży

0
Mama Wie - Warsztaty i bezcenna wiedza dla kobiet w ciąży

MAMA WIE, ale czy wszystko?

Żadna mama nie wie wszystkiego, a rzetelnych informacji nigdy za wiele. Wiemy, że istnieje instynkt matczyny, który niekiedy jest cenniejszy niż jakakolwiek wiedza, ale jedno nie wyklucza drugiego.

Najwięcej pytań, niepewności i troski o dobro maluszka pojawia się w okresie ciąży. Jest to nowy, niezwykły i nieznany etap w życiu kobiety. Najczęściej odpowiedzi na nasze pytania szukamy w sieci, ale czy zawsze są to informacje sprawdzone? Czy warto im wierzyć? Najcenniejsze informacje to te, które pochodzą od ekspertów i specjalistów w swojej dziedzinie.

Skąd czerpać wiedzę na temat rozwoju dziecka?

Aby ułatwić przyszłym mamom kontakt ze specjalistami stworzono warsztaty MAM WIE, które są dedykowane właśnie kobietom w ciąży. Podczas spotkań poruszane są tematy między innymi z zakresu fizjoterapii, rozwoju dziecka, bezpieczeństwa, jakości. Rejestracja możliwa jest na stronie organizatora www.mama-wie.pl

terminy spotkań mama wie

Warsztaty to też możliwość bezpośredniego kontaktu z firmami, które oferują bezpieczne i sprawdzone produkty dla dzieci.  BABY AND MAM jest partnerem wiosennej edycji spotkań MAMA WIE. Nasze produkty poza tym, że są piękne i sprawdzone to też właśnie bezpieczne dla maluszków. Od początku wspieramy polskich producentów oraz inicjatywy związane z macierzyństwem, takie jak MAMA WIE. To na pewno nie koniec. Pomysłów mamy wiele… Zachęcamy przyszłe mamy do udziału w spotkaniach. Do zobaczenia na naszym stoisku w Białymstoku 13 kwietnia 2019 roku!!!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl