• Promocje

  • Nowości

  • Dziecko

  • Rodzice

  • Na spacer

  • Kolekcje

  • Prezenty

  • Wyprawki

  • Blog

  • O nas

  • Kocyk bambusowy lawendowy 100x80 / Lullalove

    Dostępność: brak towaru
    Cena: 139,00 zł 139.00

    Kocyk bambusowy lawendowy 100x80 / Lullalove

    ilość - + szt.
    ilość - + szt.
    Kup teraz, zapłać za 30 dni
    Ocena: 5
    Producent: Lullalove

    Opis

    Całoroczny kocyk w skandynawskim stylu o wymiarach 100 cm x 80 cm, wykonany został w Polsce w 50% z przędzy bambusowej i w 50 % z bawełny. Podwójna gęstość tkania i niespotykany splot zapewniają komfort użytkowania. Termoregulacyjne właściwości przędzy bambusowej utrzymuje komfort cieplny, zapobiegają przegrzaniu. Kocyk oddycha i świetnie odprowadza wilgoć. Idealnie sprawdzi się w łóżeczku, wózku czy foteliku samochodowym. Może być używany przez dzieci od pierwszych dni życia. Nie uczula i nie podrażnia skóry. Niezastąpiony w wyprawce. Przyda się każdemu maluszkowi, więc może być idealnym prezentem. 

    Przędza posiada certyfikat Oeko-Tex standard 100 w klasie produktów dedykowanych niemowlętom. Gwarantuje to jego jakość i bezpieczeństwo. 

    Pielęgnacja:

    Należy prać w pralce w temperaturze max 30 stopni bez środków wybielających. Strzepnąć i uformować po praniu. Suszyć na płasko. Nie suszyć w suszarkach bębnowych i bezpośrednio na słońcu. Naturalne tkaniny mogą się pilingować.

     

    Opinie o produkcie (0)

    Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go kupiły. Wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

    do góry
    projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
    Sklep jest w trybie podglądu
    Pokaż pełną wersję strony
    Sklep internetowy Shoper.pl