• Nowości

 • Dziecko

 • Zabawki

 • Prezenty

 • Na spacer

 • Rodzice

 • Wyprawki

 • 5% na pierwsze zakupy

 • Promocje

 • OSTATNIE SZTUKI

 • Butelka antykolkowa silikonowa 250 ml pink baby / Comotomo

  Dostępność: BRAK
  Cena: 119,00 zł 119.00

  Butelka antykolkowa silikonowa 250 ml pink baby / Comotomo

  ilość - + szt.
  ilość - + szt.
  Kup teraz, zapłać za 30 dni
  Ocena: 4.86854
  Producent: Comotomo
  Opis

  Comotomo butelka antykolkowa silikonowa o pojemności 250 ml idealna do karmienia niemowląt

  Dzięki jej budowie w bezstresowy i łatwy sposób odstawisz niemowlę od piersi i rozpoczniesz karmienie butelką. Oczywiście jeśli zajdzie taka potrzeba. Najlepszą rekomendacją może być opinia jednej z Mam, stosujących tą butelkę, którą nazwała butelkę COMOTOMO „Karmienie piersią w butelce!” Projektując antykolkową butelkę COMOTOMO rozwiązano wszystkie istniejące problemy ze standardowymi butelkami do karmienia Niemowląt.

  Zalety butelki Comotomo o pojemności 250 ml w kolorze pink:

  1. Naturalna - w kształcie i zachowaniu: Przeanalizowano opinie ponad 1000 Mam, a prawie połowa odpowiedziała, że „zamiana sutka Mamy na sztuczny [butelkowy]” to bardzo duży problem przy przechodzeniu na karmienie butelką, związany z dużym stresem dla całej rodziny a nierzadko zakończony odrzuceniem butelki. Dlatego wszystkie antykolkowe butelki COMOTOMO (250 ml też) są zaprojektowane z szerokim i naturalnie ukształtowanym smoczkiem, naśladującym kształtem i zachowaniem Maminą pierś.
  2. Miękka - w dotyku: Czy wiedziałaś, że Twoje Maleństwo używało swoich drobnych rączek będąc jeszcze w brzuszku? Odkryto, że Niemowlaki w brzuszku zbliżają ręce do twarzy przed połknięciem płynu owodniowego. Każda Mama karmiąca piersią opowie ci wszystko o tych małych aktywnych dłoniach podczas karmienia piersią. Dotyk jest bardzo ważny dla Malucha. Użyto więc przypominającego w zachowaniu i dotyku skórę Maminej piersi materiału jakim jest  silikonowego. Dzięki temu butelki COMOTOMO zapewniają kojące i uspokajający emocje podczas dotyku a zarazem polepszają chwyt butelki przez Niemowlaka.
  3. Szczelna - nie przecieka: Pierścienie antykolkowych butelek COMOTOMO posiadają opatentowany, autorski zamek zapobiegający przedostawaniu się mleka lub innego pokarmu płynnego na zewnątrz.
  4. Higieniczna - w użytkowaniu: Czyszczenie butelek z wąską szyjką to bardzo uciążliwe zadanie, a po ich myciu czeka nas jeszcze, czyszczeniem i dezynfekcją szczotki lub myjki do butelek. Czasami jednak nawet myjka lub szczotka nie jest w stanie dokładnie wymyć wnętrza butelki, pozostawiając w środku resztki mleka. Dlatego antykolkowe butelki COMOTOMO, te o pojemności 250 ml też, mają bardzo szeroką szyjkę, dzięki czemu można je łatwo umyć ręcznie.
  5. Odporna na wysokie temperatury: Butelkę Comotomo 250 ml można myć w zmywarkach (tylko na górnej półce), wyparzać we wrzącej wodzie,    wyjaławiać w sterylizatorach i kuchenkach mikrofalowych.
  6. Prozdrowotna - podwójny system antykolkowy: Kolka jest niemiłym i stresującym doświadczeniem tak dla Maluszka jak i dla całej rodziny. Antykolkowe smoczki do butelek Comotomo posiadają dwa otwory wentylujące, aby zapewnić idealne wyrównywanie ciśnienia w butelce podczas karmienia, zapobiegając stopowanie pokarmu wewnątrz poprzez zassanie. Oznacza to, że Maluch pije tylko mleko i nie połyka powietrze. Odpowiednie ciśnienie w butelce regulowane przez opatentowany system DUAL AIR VENT pomaga zapobiegać niepożądanej kolce, ulewaniu, odbijaniu oraz gazom w brzuszku. Dodatkowo autorskie smoczki antykolkowe COMOTOMO nie posiadają żadnych zbędnych elementów, więc ich czyszczenie jest bardzo proste!
  7. Bezpieczna - w użytkowaniu: Mając na uwadze bezpieczeństwo użytkowania wszystkie antykolkowe butelki i smoczki COMOTOMO wykonane są z najwyższej jakości materiałów.
  8. Właściwości antykolkowych butelek i smoczków silikonowych COMOTOMO: 100% bezpieczne, 100% biokompatybilne, oddychający materiał, system antykolkowy Dual Air Vent, duża odporność termiczna, pasywność reakcyjna z żywnością, bezzapachowe - nie pozostawiają wewnątrz zapachu pokarmu po poprawnym umyciu.
  9. Bezpieczna – materiałowo i dedykowana do kontaktu z pokarmem oraz małymi dziećmi: nie zawiera BPA 0%, nie zawiera PVC 0%, nie zawiera ftalanów 0%, nie zawiera ołowiu, chromu i niklu 0%.

  Dlaczego warto wybrać butelkę Comotomo 250 ml wykonaną z silikonu?

  Silikon jest w 100% biokompatybilny, nietoksyczny i nie powoduje alergii. Ważną jego cechą jest doskonałe tolerowanie przez organizm ludzki, dlatego stanowi bazę oddychających soczewek kontaktowych [5 razy bezpieczniejszych od standardowych soczewek]. Specyficzna właściwość silikonu jaką jest jego "oddychanie" powoduje, że posiada nieograniczoną przepuszczalność dla cząsteczek tlenu, zabójcza dla organicznych patogenów beztlenowych jak bakterie czy pleśnie.

  Co zawiera zestaw?

  1 x kompletna antykolkowa butelka COMOTOMO z antykolkowym smoczkiem MEDIUM FLOW (etap 2 – średni przepływ) odpowiednim od 3 miesiąca życia. Smoczek Comotomo 2 rozpoznasz po dwóch otworach na jego zakończeniu. 

  Smoczki o szybszych przepływach można zakupić osobno.

  Antykolkowe butelki COMOTOMO z silikonu produkowane są w dwóch rozmiarach 150 ml i 250 ml oraz dwóch kolorach pastelowych: jasnym zielonym i jasnym różowym.

  Jak używać bezpiecznie butelkę Comotomo 250 ml?
  • Przed pierwszym użyciem umyj produkt a następnie zalej wrzątkiem i pozostaw na 5 minut, następnie wyjmij i pozostaw aż wystygnie
  • Przed każdym użyciem należy umyć produkt w wodzie z mydłem i pozostawić do wyschnięcia
  • Produkt nadaje się do mycia w zmywarce (tylko górny kosz)
  • Smoczek należy wymieniać co 1-2 miesiące ze względów bezpieczeństwa i higieny

  Ważne zasady bezpieczeństwa:

  1. Produkt może być używany wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej.
  2. Nigdy nie pozostawiaj produktu w miejscu nasłonecznienia (bezpośredniej propagacji słonecznej), bezpośredniego ciepła lub w płynach lub urządzenia dezynfekujących dłużej niż jest to wskazane (w opisie płynu lub urządzenia), ponieważ może to skutkować osłabieniem produktu a w skrajnych przypadkach jego zniszczeniem.
  3. Przed każdym użyciem należy sprawdzić stan produktu, przekrzywiając go w każdym możliwym kierunku.
  4. Należy wyrzucić produkt w przypadku jakichkolwiek oznak uszkodzenia lub osłabienia materiału.
  5. Nigdy nie używaj smoczka do karmienia jako smoczka uspokajającego tzw. uspokajacza.
  6. Zawsze sprawdzaj temperaturę mleka/pokarmu przed podaniem dziecku.
  7. Test temperatury pokarmu: przed podaniem pokarmu wypuść kilka kropel pokarmu na zgięcie łokcia celem określenia czy mleko/pokarm nie jest zbyt gorący lub zbyt zimny. Przed wykonaniem testu wstrząśnij butelką celem wyrównania temperatury pokarmu.

  Rekomendowane zdrowe nawyki żywieniowe: Staraj się w pierwszej kolejności karmić dziecko piersią, zaś karmienie butelką stosuj jako karmienie uzupełniające. Długotrwałe i ciągłe ssanie płynów może znacząco przyczynić się do próchnicy.

  Opinie o produkcie (0)

  Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go kupiły. Wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

  do góry
  projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl