• Letnia wyprzedaż

 • Nowości

 • Dziecko

 • Zabawki

 • Prezenty

 • Na spacer

 • Rodzice

 • Wyprawki

 • 5% na pierwsze zakupy

 • Promocje

 • Everyday Baby

  Everyday Baby to pochodząca ze Szwecji innowacyjna, rodzinna firma, która zasłynęła szklaną butelką reagującą na temperaturę mleka. To inteligentne rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi odpowiada na zapotrzebowanie rynku, a przede wszystkim rodziców, którzy od pojawienia się tej szklanej butelki zmieniającej kolor pod wpływem temperatury płynu, nie muszą sprawdzać czy mleko dla niemowlaka nie jest za gorące np. polewając nadgarstek.

  Tak jak większość firm z branży Everyday Baby stworzyli rodzice. Inspiracją dla właścicieli była obserwacja, jak tata dwójki maluchów podgrzewał butelkę dla niemowląt w barze na plaży.  Mleko było zbyt gorące. Mężczyzna wyglądał na zestresowanego i próbował smakować i czuć mleko, ale tak naprawdę nie wiedział, czy temperatura jest odpowiednia. Butelka szklana Everyday Baby rozwiązuje ten problem. Zbyt gorące mleko w butelce powoduje zmianę koloru butelki.

  Przekonaj się, że butelka szklana Everyday Baby to niezbędne narzędzie rodziców, które rozwiązuje kilka, kłopotliwych problemów z podawaniem pokarmów małym dzieciom.

  Przygotuj się na zmiany  w Waszym życiu z Everyday Baby

  Macierzyństwo to najpiękniejszy, a zarazem pełen odpowiedzialności okres w życiu kobiet. Narodziny dziecka wywracają poukładany do tej pory świat dorosłych do góry nogami, weryfikują wyobrażenia na temat rodzicielstwa. Bywa tak, że mimo najszczerszych chęci, niektórych zadań wynikających z opieki nad maluszkiem nie jesteśmy w stanie zrealizować. Nie jest to sytuacja komfortowa, kiedy mama nie może z różnych względów karmić dziecka piersią, ale też nie jest to koniec świata. Mieszanki mleczne może nie są tak wyjątkowe, jak pokarm naturalny, ale dostarczają tych składników i w takich ilościach, jakich organizm naszego maluszka potrzebuje. Największym problemem w karmieniu butelką nie jest wybór mieszanki, ale sprawdzenie czy przygotowana porcja posiada odpowiednią temperaturę do podania dziecku. Płaczący maluch, zestresowani opiekunowie i butelka z zawartością, której temperatury nie jesteśmy wstanie sprawdzić. Koszmar wielu rodziców. Ale rozwiązanie przyszło od Everyday Baby. Butelki reagujące na temperaturę mleka. Kiedy mieszanka jest za gorąca, butelka zmienia kolor.

  Everyday Baby butelki do karmienia – inteligentne rozwiązanie dla rodziców i dzieci

  Szklana butelka pokryta silikonową warstwą reaguje na temperaturę posiłku. Produkt jest przebadany i bezpieczny dla maluszków. Możemy nabyć butelki o różnej pojemności (150ml, 240ml, 300ml) i bogatej gamie kolorystycznej. Smoczki z silikonu medycznego są odpowiednie do ssania i wspierają pracę mięśni podniebienia i języka. Co więcej - Everyday Baby butelki dzięki możliwości dokupienia kompatybilnych akcesoriów można zamienić na kubek niekapek czy kubek ze słomką. 
  Butelki do karmienia Everyday Baby to nie jedyne artykuły tego producenta. To także talerzyki, miseczki i łyżki do karmienia, kubki niekapki. Spełniające wymogi produktów bezpiecznych dla dziecka akcesoria Everyday Baby do podawania posiłków znajdziesz w naszym sklepie.
  Kubeczek silikonowy 2 sztuki Morski / Everyday Baby
  szt.
  Kubeczek silikonowy 2 sztuki Morski / Everyday Baby
  Producent: Everyday Baby
  Cena: 87,00 zł
  szt.
  Gryzak silikonowy waniliowy / Everyday Baby
  szt.
  Gryzak silikonowy waniliowy / Everyday Baby
  Producent: Everyday Baby
  Cena: 55,00 zł
  szt.
  Gryzak silikonowy morelowy / Everyday Baby
  szt.
  Gryzak silikonowy morelowy / Everyday Baby
  Producent: Everyday Baby
  Cena: 55,00 zł
  szt.
  Gryzak silikonowy morski / Everyday Baby
  szt.
  Gryzak silikonowy morski / Everyday Baby
  Producent: Everyday Baby
  Cena: 55,00 zł
  szt.
  do góry
  projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl