Bambusowy kocyk 80 x100 lazur/ LULLALOVE
Bambusowy kocyk 80 x100 lazur/ LULLALOVE





Opis
Całoroczny koc w skandynawskim stylu, wykonany z przędzy bambusowej z dodatkiem bawełny. Podwójna gęstość dziergania i niespotykany splot zapewniają niesamowity komfort użytkowania. Przędza bambusowa posiada właściwości termoregulacyjne, dzięki czemu utrzymuje komfort cieplny, zapobiega przegrzaniu, oddycha i świetnie odprowadza wilgoć. Kocyk doskonale sprawdzi się w łóżeczku, wózku czy foteliku samochodowym. Niezastąpiony w wyprawce, idealny na prezent.
Stworzony tak, aby przepuszczać powietrze, nawet jeśli znajdzie się przy twarzy dziecka.
Przędza posiada certyfikat Oeko-Tex standard 100 w klasie produktów dedykowanych niemowlętom. Gwarantuje to jego jakość i bezpieczeństwo.
Rozmiar: 80x100 cm.
Skład: 50% CV bambus, 50% bawełna.
Produkt 100% polski.
Zalecane delikatne pranie w pralce w temperaturze max. 30 stopni. Nie prać ręcznie.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go kupiły. Wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.