Wspomagajki„Wspomagajki - rozwój przez zabawę” - motto, które przyświeca marce, w 100% oddaje jej charakter.

„Wspomagajki” to polski producent gier i układanek dla najmłodszych, który mimo licznej konkurencji na rynku, dał radę się w przebić i wyróżnić, co oczywiście zawdzięcza wyjątkowości swoich produktów. Za sukcesem marki stoi jej założycielka Anna Szynal – mama - pedagog, Ewa Sękowska - Molga – dziecięcy psycholog rozwojowy i Joanna Magdoń - ilustratorka. Ze współpracy tych trzech niezwykłych kobiet narodziły się projekty, które doskonale trafiają w potrzeby najmłodszych dzieci, z uwzględnieniem umiejętności charakterystycznych do danego wieku i etapu rozwoju oraz ukierunkowanych na dalszy rozwój maluchów. Marka „Wspomagajki” na tyle zaciekawiła rynek, że zainteresowała media, między innymi była gościem programu „Pytanie na śniadanie”, a jej założycielka znalazła się w finale XII plebiscytu „Bizneswoman Roku”, którego organizatorem jest fundacja „Sukces Pisany Szminką”.

W czym tkwi wyjątkowość „Wspomagajki”

W prostocie. W świecie, gdzie dzieciaki niestety są przestymulowane nadmiarem bodźców, jakie oferuj współczesność i nowe technologie, psychologowie i pedagodzy biją na alarm! Przestymulowanie jest szkodliwe dla rozwoju, ponieważ nie w pełni dojrzały układ nerwowy dziecka nie jest w stanie poradzić sobie z przyswajaniem i porządkowaniem natłoku bodźców. Dlatego właśnie gry i układanki wspomagające rozwój dziecka nie powinny bombardować kształtujących się umysłów najmłodszych, ale mądrze go wspierać na każdym etapie rozwoju. Pobudzanie wyobraźni, odkrywanie, zapamiętywanie, koncentracja, spostrzegawczość, kojarzenie – to tylko niektóre z procesów, które układanki wspomagające rozwój dziecka „Wspomagajki” rozwijają.

Dzieci są najważniejsze

Jeśli zależy Ci, by mądrze wspierać rozwój dziecka, sięgnij po gry i układanki „Wspomagajki”. „1,2 3! Pamiętam”, „1,2,3! Szukam”, „1,2,3! Układam” to propozycje idealne dla Twojej pociechy. W „Baby and Mam” mamy je dla Ciebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl