MINIKOIOIMINIKOIOI to marka należąca do firmy Minik O. MINIKOIOI znane jest przede wszystkim z praktycznych, bezpiecznych akcesorii dla niemowlaków. Wykonanych z dbałością o szczegóły i walory estetyczne. Filozofią firmy jest wytwarzanie produktów użytecznych i pomocnych zarówno dzieciom jak i rodzicom. Wszystkie produkty MINIKOIOI posiadają odpowiednie atesty i badania. Wykonane się w 100% z bezpiecznego silikonu i nie zawierają PVC i ftalanu.

MINIKOIOI – producent akcesoriów dla dzieci, z którego ofertą warto się zaznajomić

Ile przeróżnych produktów potrzebnych jest rodzicom, by opieka i wychowywanie dzieci przebiegało sprawnie i komfortowo dla każdej ze stron, wie każdy, kto posiada już rodzicielskie doświadczenia. Dla młodych rodziców wiele rzeczy jest nowych, o istnieniu niektórych nawet nie wiedzą, a ogrom firm oferujących produkty dla dzieci nie ułatwia rozeznania się w temacie. Dlatego warto korzystać z propozycji sklepów, dla których dobro dzieci i ich rodziców jest najważniejsze (Baby and Mam) i to one są pierwszą linią weryfikującą marki i produkty adresowane do najmłodszych. Np. MINIKOIOI- nieznajomo i egzotycznie brzmiąca nazwa, nie bardzo budząca skojarzenia z akcesoriami dla dzieci, a mająca w ofercie bardzo dobre i użyteczne produkty.

Co dzieciom i ich rodzicom ma do zaproponowania MINIKOIOI?

Minikoioi to akcesoria dla dzieci takie jak gryzaki, smoczki, zestawy do nauki samodzielnego jedzenia (talerzyki, kubki, łyżeczki, miski, śliniaki), dzięki którym zyskujesz sojusznika w łagodzeniu dziecięcego bólu podczas ząbkowania, “uspokajacza” w najtrudniejszych momentach i niezastąpione narzędzia w nauce samodzielności. MINIKOIOI zabawki dla dzieci i akcesoria to produkty bezpieczne dla zdrowia maluchów, wolne od BPA, PVC i ftalanów, wytrzymałe, poręczne i estetyczne. Przyjazna kolorystyka, praktyczne rozwiązania (talerzyki i miseczki posiadają przyssawki, dzięki którym posiłek dziecka nie wyląduje w całości na podłodze, smoczek zintegrowany z przytulanką, a gryzaki posiadające kształty ułatwiające dziecku manipulację nimi) to kolejna cecha, która wyróżnia MINIKOIOI na tle innych producentów akcesoriów dla dzieci.

Jeśli do tej pory nie poznaliście artykułów tej marki, warto się z nimi zaprzyjaźnić. Sklep Baby and Mam posiada je w swojej ofercie. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl