• Letnia wyprzedaż

 • Nowości

 • Dziecko

 • Zabawki

 • Prezenty

 • Na spacer

 • Rodzice

 • Wyprawki

 • 5% na pierwsze zakupy

 • Promocje

 • Wydawnictwo Egmont

  Oglądanie kolorowych książeczek z dziećmi – nawet z niemowlętami – ma wiele korzyści. Po pierwsze wspólne czytanie pomaga w budowaniu więzi między rodzicem a dzieckiem, poprzez spędzanie czasu razem i wspólne poznawanie świata. Po drugie wcześniejsze zetknięcie malucha z książkami wspiera rozwój umiejętności językowych, wzbogaca słownictwo i rozwija wyobraźnię.

  Po trzecie regularne czytanie ułatwia przyszłe procesy nauki czytania i pisania, ponieważ dziecko wcześnie zapoznaje się z literami, dźwiękami i strukturą języka. Warto zatem już od najmłodszych lat wprowadzać dzieci w świat literatury, aby wspierać ich rozwój na wielu płaszczyznach. Pomocne na wielu etapach rozwoju są zdecydowanie książeczki dla dzieci Egmont. Wydawnictwo Egmont to część skandynawskiej grupy medialnej, która na polskim rynku jest obecna od 1990 roku. Produkuje nie tylko książki dla małych i dużych, ale również czasopisma, komiksy oraz gry planszowe dla dzieci i młodzieży.

  Książeczki „Akademia Mądrego Dziecka” – must have w rodzinnej biblioteczce

  W asortymencie naszego sklepu internetowego Baby and Mam nie mogło zabraknąć bestsellerowej serii książeczek Wydawnictwa Egmont. Mowa oczywiście o serii „Akademia Mądrego Dziecka”. To książeczki, które zostały zaprojektowane w taki sposób, by maluchy chętnie po nie sięgały, oglądały, dotykały i poznawały dzięki nim kolory, kształty, przyrodę, zwierzęta, emocje, pojazdy czy zawody. Doskonale pobudzają wyobraźnię, rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, wspierają zdolności manualne oraz przygotowują do nauki czytania, pisania i liczenia. Są innowacyjne i bawią, ucząc oraz uczą, bawiąc. Ponadto wszystkie pozycje mają sztywne, kartonowe strony, co przedłuża ich żywotność.

  Z otworami, okienkami i ruchomymi elementami – z „Akademią Mądrego Dziecka” nie da się nudzić

  W ramach „Akademii Mądrego Dziecka” Egmont znajdziesz między innymi książki z dziurkami i otworami, książki z ruchomymi elementami oraz książki w większym formacie z otwieranymi okienkami. I tak na przykład kura dziobie ziarno, oczy dziewczynki się ruszają, a samochód wyjeżdża poza książkę – dziecko odkrywa więc, że angażując się w czytanie, wykonując pewne czynności, „ożywi” bohaterów. Całość dopełnia wierszowany i łatwo wpadający w ucho tekst. Do bestsellerowych tytułów zaliczamy: „Czyj to nocnik?”, „Moje ciało”, „Kształty i kolory”, „Jeden, dwa, trzy”, „Zwierzęta i zwierzątka” oraz „A to było tak…”. Gdy już raz weźmie się je do ręki, dobra zabawa gwarantowana! W ciekawy i interesujący sposób przestawiają one najprostsze pojęcia, nazywają otaczające przedmioty i zwierzęta, przemycając różne ważne emocje i etapy – na przykład pożegnanie z pieluszką i zaznajomienie się z tematem korzystania z nocnika. Książki Egmont są atrakcyjne dla dzieci w różnym wieku. Mogą oglądać je samodzielnie albo z rodzicem czy rodzeństwem. To też doskonała propozycja na prezent. Nie czekaj zatem, tylko kup swojemu maluchowi książeczki Egmont z serii „Akademia Mądrego Dziecka”! To inwestycja w jego rozwój, ale też świetny sposób na spędzenie czasu!
  do góry
  projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl