Wkładka do wózka na wymiar - dedykowana - bawełniana z velvetem / Beloff
Wkładka do wózka na wymiar bawełniana / Beloff





Opis
Idealnie dopasowana bawełniana wkładka do wózka na wymiar
Jeśli wkładka uniwersalna nie pasuje do Twojego modelu wózka, to istnieje możliwość zamówienia wkładki do wózka na wymiar, która dopasuje się do poszczególnych elementów takich jak: siedzisko, pasy biodrowe, czy zgięcie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój maluszek będzie czuć się wygodnie i komfortowo w czasie spaceru.
Wkładki bawełniane są odpowiednie również na okres letni. Naturalne materiały (bawełna 100%, na której siedzi dziecko oraz velvet, który nie grzeje) minimalizują pocenie się skóry dziecka.
Do jakich modeli wózka pasuje wkładka na wymiar Beloff?
Zastanawiasz się, czy wkładka do wózka na wymiar Beloff będzie pasować do modelu Twojego wózka? Akcesorium sprawdzi się wśród wózków dla dzieci oferowanych przez znanych producentów: Abc Design, Adamex, Anex, Baby Design, Baby Jogger, Baby Monster, Bebetto, Bertoni, Britax, Bugaboo, Camarelo, Chicco, Coletto, Coneco, Cosatto, Coto Baby, Cybex, Cybex Balios S, Easy Go, Easywalker, Elodie Details, Espiro, Euro Cart, GB Qubit, Graco Evo, Greentom Upp, Gusio, Hartan, Inglesina, Jedo, Jole, Joolz Day, Linelo, Lionelo, Maclaren, Melody, Milu Kids, Mio, Mutsy, Oyster, Quatro, Quinny, Riko Nano, Roan, Teutonia, Tfk, Valco Baby, X lander, Zebra.
To tylko przykładowe modele wózków. Wkładkę możemy uszyć do każdego wózka. Może się zdarzyć, że do mniej popularnych modeli nie będziemy mieli wymiarów. W takiej sytuacji poprosimy Cię o kilka zdjęć i szczegółów.
U nas możesz zamówić wkładkę na wymiar do każdego modelu wózka.
Wkładkę do wózka na wymiar można zamówić w wielu wzorach. Możliwość wyboru znajduje się w opcjach obok ceny. W naszej ofercie znajdziesz również kocyki do wózka, które zapewnią dziecku odpowiednią temperaturę w czasie spaceru.
Wkładka do wózka na wymiar Beloff szyta jest na zamówienie. Zamówienie realizujemy po jego opłaceniu. Nie ma możliwości zwrotu zamówionej wkładki.
Wybierając ten produkt zamawiasz wkładkę na wymiar bawełninaną z velvetem.
Wkładki wykonane z innych materiałów znajdziesz pod linkami:
Orientacyjny czas wysyłki to około 10 dni roboczych - jest to czas w którym zwykle realizujemy zamówienie. Przy dużej ilości zamówień może on ulec wydłużeniu. Prosimy o cierpliwość i wyrozumienie. Wkładki szyte są ręcznie i zawsze robimy wszystko co możemy, żeby zamówienia realizowane były jak najszybciej.
Jedno jest pewne. Jakość wynagrodzi wszystko ;)
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go kupiły. Wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.
Monika
Świetny produkt - wkładka na wymiar została uszyta idealnie do naszego wózka. Dobrze się trzyma, jest wykonana na solidnym, lekko sprężystym podkładzie co sprawia ze dziecko dobrze się „trzyma” podłoża i nie zsuwa się jak to się zrażało bez podkładki. Wzór pływające liście jest przepiękny :) bardzo polecam!
Sylwia
Bardzo dobry zakup. Dziękuję Pani Anecie za pomoc przy wyborze wzoru. Wkładka na wymiar marki Beloff jest solidna i co najważniejsze idealnie pasuje do wózka Cybex balios S.