• Promocje

 • Nowości

 • Dziecko

 • Rodzice

 • Na spacer

 • Kolekcje

 • Prezenty

 • Producenci

 • Blog

 • O nas

 • Tegu

  Dlaczego marka Tegu? Bo dewizą marki jest “świadome podejście do produkcji zabawek od początku do końca”. Jej twórcami są bracia Will i Chris Haughey. Założona w Hondurasie fabryka stworzyła miejsca pracy dla lokalnej ludności z poszanowaniem wszelkich praw pracowniczych. Lokalne surowce pozyskiwane są z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Poszanowane dla drugiego człowieka i środowiska - tym wyróżnia się Tegu.

  Siła tkwi w prostych - klocki magnetyczne Tegu

  Czasy burego misia, jedynej zabawki na sklepowych półkach minęły bezpowrotnie. Dzisiaj to nie brak, ale nadmiar zabawek stanowi kłopot, bo jak w tym „gąszczu” znaleźć tę właściwą, tę, która dziecko zainspiruje i wciągnie do zabawy na dłużej? Klocki Tegu, to zawsze dobry wybór. Klocki nalezą do ulubionych dziecięcych zabawek, bez względu na materiał, z jakiego są wykonane, system łączenia, kształt, kolor. Są też najbardziej wartościowymi zabawkami według psychologów i pedagogów. „Siła tkwi w prostocie”. To zabawki, które stymulują rozwój milusińskich. Pobudzają kreatywność, wyobraźnię przestrzenną, logiczne myślenie, rozwijają motorykę i kształtują kontakty społeczne, pomagają w poznawaniu kolorów, kształtów, nauce liczenia. Tegu to drewniane klocki z kategorii tych od dawna znanych i zalecanych dla dzieci jako dobre zabawki. Z tym że marka Tegu poszło o krok dalej.

  Bezpieczne drewniane klocki magnetyczne czy to możliwe?

  Tegu stworzyło drewniane klocki o niezwykłych właściwościach. Wystarczyło dołożyć do każdego elementu magnes, by klocki zyskały nowy wymiar. Budowanie we wszystkich kierunkach stało się możliwe. Klocki magnetyczne Tegu dają dzieciakom nowe możliwości konstruowania. I odkrywania jednocześnie. Zjawisko namagnesowania i biegunowości od zawsze wzbudza ciekawość wśród najmłodszych. I najważniejsze, magnesy są w klockach zatopione, nie ma ryzyka, by się oderwały, a maluch np. połknął czy włożył do nosa niewielki element. Klocki magnetyczne Tegu są bezpieczne pod tym względem i wieloma innymi: wysoka jakość staranne wykończenie, pomalowane nietoksycznymi farbami. Dobre zabawki to magnetyczne klocki ekologiczne Tegu.

  Drewniane klocki magnetyczne Travel Pals Koliber / Tegu
  szt.
  Drewniane klocki magnetyczne Travel Pals Koliber / Tegu
  Producent: Tegu
  Cena: 105,00 zł
  szt.
  Drewniane klocki magnetyczne Travel Pals Holownik / Tegu
  szt.
  Drewniane klocki magnetyczne Travel Pals Holownik / Tegu
  Producent: Tegu
  Cena: 105,00 zł
  szt.
  do góry
  projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl