Jaką poduszkę do spania kupić dla noworodka?

Noworodek nie umie sam świadomie zmieniać pozycji. Z tego też powodu to My rodzice decydujemy jak będzie spało nasze maleństwo. Musimy zapewnić mu najbezpieczniejszą i najwygodniejszą pozycję. Pamiętajmy też, że główka maluszka nie może być przygięta. Nie może dotykać brodą do klatki piersiowej i być odchylona do tyłu. Trzeba też zmieniać jej ułożenie raz na prawą, raz na lewą stronę tak, żeby nie doprowadzić do deformacji.

Wygoda ma znaczący wpływ na jakość snu, który jest niezbędny do prawidłowego rozwoju. Podczas spokojnego snu zwiększa się aktywność hormonu wzrostu, który z kolei ma istotny wpływ na wzrost dziecka. Dla maluchów zalecane są płaskie poduszki, ponieważ ważne jest, aby maluszek nie zsuwał się i nie przenosił ciężaru ciała na biodra. Dzięki płaskiej poduszeczce dziecko leży na całych plecach.

Poduszki, które mamy w ofercie są szyte przez polskich producentów z materiałów, które posiadają certyfikaty jakości. Są zaprojektowane tak, aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo, a jednocześnie wygodę i swobodny przepływ powietrza.

W tym dziale znajdziesz również poduszki dekoracyjne, które sprawią, że dziecięce łóżeczko zamieni się w przyjemny i przytulny senny kącik, a sny będą jeszcze ciekawsze.

Jeśli masz pytania, a odpowiedzi nie znalazłaś na naszej stronie, skontaktuj się z Baby and Mam. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Poduszki do spania dla dzieci

  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl